Úvodné slovo k novému e-shopu

Vážení zákazníci,

je pre nás potešením oznámiť Vám po dlhej dobe príprav túto veľkú novinu ! Dňa 06.02.2020 otvárame online obchod s našimi koláčikmi, ktorý bude dostupný všetkým v našom okolí. Odteraz budete môcť nakupovať koláče pohodlne kdekoľvek a kedykoľvek, pomocou Vášho počítača alebo mobilu.  

Sme relatívne mladá rodinná cukráreň, ktorá si Vás chce získať svojou jednoduchosťou, kvalitným produktom za primeranú cenu a výbornými službami. Ako každá iná cukráreň sa od začiatku snažíme vyrábať kvalitné a čerstvé sladké produkty, ktoré Vám budú robiť radosť. Okrem zamerania na produkt však pred nami stála a aj bude stáť jedna veľká výzva - k dobrému produktu zabezpečiť čo najlepšie služby. Chutný koláčik dokáže človeka potešiť, zlepšiť náladu, alebo spestriť stôl na vašej oslave. Ešte lepšie je ak je aj cesta k produktu jednoduchá, prehľadná a rýchla. Už od vzniku cukrárne sme postupne robili maličké kroky, ktoré uľahčovali nákup a objednávky, ako bolo zavedenie infolinky a mailu, dostupnosť na sociálnych sieťach, dovoz koláčikov na požadované miesto, poradenstvo pri objednávkach, zjednodušovanie portfólia a pod. Myšlienka e-shopu s koláčmi vznikla ešte pred dvomi rokmi, no na ceste k jeho otvoreniu sme sa museli vysporiadať s množstvom problémov ktoré nebolo jednoduché vyriešiť. Najväčšou výzvou bolo a zároveň aj bude zabezpečiť pre Vás online obchod, kde si koláče budete môcť nielen objednať vopred, ale aj ihneď nakúpiť z aktuálnych čerstvých zásob a v ten istý deň rovno nechať doručiť. Teraz sa Vám otvárame a Vy nás otestujete, či sme dostatočne pripravení na to, aby sme dokázali čo najlepšie splniť Vaše požiadavky. Tešíme sa na spokojných zákazníkov a s vervou budeme prijímať aj Vašu kritiku, ktorá bude pre nás barlou v ťažkých začiatkoch zavádzania takejto pre nás veľkej inovácie.

Myšlienkou tohto online priestoru však nebude iba predaj koláčov. Okrem nákupu a objednávania koláčov budeme v budúcnosti postupne pridávať články, ktoré pomôžu pri rozhodovaní o množstvách koláčov potrebných na Vaše slávnosti, tipy na skladovanie prezentovanie a konzumáciu koláčov a tiež budeme zverejňovať všetky naše recepty a návody, pre prípad že by ste si ktorýkoľvek koláč z našej ponuky, ale aj iné vedeli urobiť sami doma - na rôznu príležitosť, alebo len tak pre radosť :) Pretože keď Vám naše služby budú robiť radosť, potom budeme radi aj my :)

Na úvod sme si pripravili malý darček - zľavy 10-20% na takmer všetky produkty kúpené alebo objednané v e-shope, platné do 29.02.2020. 

Vaša Rodinka :)