Úvodné slovo k novému e-shopu

Vážení zákazníci,

je pre nás potešením oznámiť Vám po dlhej dobe príprav túto veľkú novinu ! Dňa 06.02.2020 otvárame online obchod s našimi koláčikmi, ktorý bude dostupný všetkým v našom okolí. Odteraz budete môcť nakupovať koláče pohodlne kdekoľvek a kedykoľvek, pomocou Vášho počítača alebo mobilu.  

Sme relatívne mladá rodinná cukráreň, ktorá si Vás chce získať svojou jednoduchosťou, kvalitným produktom za primeranú cenu a výbornými službami. Ako každá iná cukráreň sa od začiatku snažíme vyrábať kvalitné a čerstvé sladké produkty, ktoré Vám budú robiť radosť. Okrem zamerania na produkt však pred nami stála a aj bude stáť jedna veľká výzva - k dobrému produktu zabezpečiť čo najlepšie služby. Chutný koláčik dokáže človeka potešiť, zlepšiť náladu, alebo spestriť stôl na vašej oslave. Ešte lepšie je ak je aj cesta k produktu jednoduchá, prehľadná a rýchla. Už od vzniku cukrárne sme postupne robili maličké kroky, ktoré uľahčovali nákup a objednávky, ako bolo zavedenie infolinky a mailu, dostupnosť na sociálnych sieťach, dovoz koláčikov na požadované miesto, poradenstvo pri objednávkach, zjednodušovanie portfólia a pod. Myšlienka e-shopu s koláčmi vznikla ešte pred dvomi rokmi, no na ceste k jeho otvoreniu sme sa museli vysporiadať s množstvom problémov ktoré nebolo jednoduché vyriešiť. Najväčšou výzvou bolo a zároveň aj bude zabezpečiť pre Vás online obchod, kde si koláče budete môcť nielen objednať vopred, ale aj ihneď nakúpiť z aktuálnych čerstvých zásob a v ten istý deň rovno nechať doručiť. Teraz sa Vám otvárame a Vy nás otestujete, či sme dostatočne pripravení na to, aby sme dokázali čo najlepšie splniť Vaše požiadavky. Tešíme sa na spokojných zákazníkov a s vervou budeme prijímať aj Vašu kritiku, ktorá bude pre nás barlou v ťažkých začiatkoch zavádzania takejto pre nás veľkej inovácie.

Myšlienkou tohto online priestoru však nebude iba predaj koláčov. Okrem nákupu a objednávania koláčov budeme v budúcnosti postupne pridávať články, ktoré pomôžu pri rozhodovaní o množstvách koláčov potrebných na Vaše slávnosti, tipy na skladovanie prezentovanie a konzumáciu koláčov a tiež budeme zverejňovať všetky naše recepty a návody, pre prípad že by ste si ktorýkoľvek koláč z našej ponuky, ale aj iné vedeli urobiť sami doma - na rôznu príležitosť, alebo len tak pre radosť :) Pretože keď Vám naše služby budú robiť radosť, potom budeme radi aj my :)

Na úvod sme si pripravili malý darček - zľavy 10-20% na takmer všetky produkty kúpené alebo objednané v e-shope, platné do 29.02.2020. 

Vaša Rodinka :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie